Zadzwoń: 81 752 02 88

O NAS

W Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej prowadzimy Poradnię Zdrowia Psychicznego i Zespół Leczenia Środowiskowego, zapewniamy ciągłą, zindywidualizowaną opiekę specjalistyczną, sprawowaną przez zespół specjalistów.

W skład zespołu terapeutycznego wchodzą: lekarz psychiatra, terapeuta środowiskowy, psycholog, psychoterapeuta, pielęgniarka.

Leczenie i terapię prowadzimy w Centrum i w środowisku życia osoby potrzebującej wsparcia tj. u niej w domu.

Osoby, z którymi pracujemy w terapii i leczeniu, wspieramy w wychodzeniu z choroby i podnoszeniu jakości i komfortu ich życia.

JAK POMAGAMY?

    Pomoc świadczona jest w formie:
  • porad psychiatrycznych,
  • porad psychologicznych,
  • sesji psychoterapeutycznych,
  • spotkań terapeutycznych,
  • wsparcia\wizyt pielęgniarki
  • wizyt domowych/środowiskowych.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów. Każde podejmowane przez nas działanie jest indywidualnie dopasowane do potrzeb osoby objętej opieką. Oferujemy usługi odpłatne w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz opiekę środowiskową dla osób tego wymagających w Zespole Leczenia Środowiskowego (NFZ). Prowadzimy diagnozę i leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapię i analizę dotychczasowego leczenia, wsparcie w kryzysie psychicznym, psychoedukację na temat leczenia i objawów zaburzeń w zdrowiu psychicznym, poradnictwo w uzależnieniach. Informujemy o możliwości skorzystania z form dziennego wsparcia i leczenia.

Psychiatra Lubartów prywatnie

Psychiatra prywatnie

Psychiatria to jedna z elementarnych specjalizacji medycznych, która zajmuje się badaniem, zapobieganiem, a także leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych. Zwraca szczególną uwagę na ich uwarunkowania biologiczne, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, czy też społeczne. Coraz więcej osób korzysta z usług psychiatry ze względu na trapiące ich schorzenia o podłożu psychicznym, które w bardzo dotkliwy sposób utrudniają, a nawet uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie. Do takich schorzeń zaliczyć można trwałe (trwające dłużej niż 2 tygodnie) stany lękowe (napady lęku, ciągły niepokój i lęk, nieprzerwane uczucie napięcia bardzo często bez przyczyny), objawy związane z obniżeniem nastroju (smutek, utrata chęci do życia, energii, apatia, poczucie bezsensu i beznadziei, pesymistyczne myśli, myśli samobójcze, negatywne i katastroficzne wizje przyszłości), objawy związane z problemami ze snem (bezsenność, uporczywe myśli w nocy, zaburzenia rytmu dobowego – przesypianie dni i bezsenność w nocy), zaburzenia związane z funkcjonowaniem w życiu społecznym np. wycofanie się z życia społecznego i unikanie kontaktów z innymi ludźmi, fobia społeczna, objawy związane z zaburzeniami psychotycznymi np. urojenia, halucynacje, zaburzenia postrzegania rzeczywistości itd. Nieleczone schorzenia mogą mieć bardzo negatywne konsekwencje dla osoby cierpiącej np. doprowadzić do samobójstwa. Dlatego tak ważne jest wczesne podjęcie stosownego leczenia. Problem dotyczy Ciebie lub bliską Ci osobę? Szukasz prywatnej pomocy psychiatry w Lubartowie? Jesteś w doskonałym miejscu! Centrum Psychiatrii i terapii środowiskowej kieruje swoją ofertę do wszystkich osób cierpiących na wszelkie zaburzenia psychiczne. Przeprowadzamy skuteczną diagnozę i leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapię, analizę dotychczasowego leczenia, a także udzielamy wsparcia w kryzysie psychicznym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szanowni Państwo,
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu porady lekarskie odbywają się w Centrum także drogą telefoniczną oraz ONLINE (za pośrednictwem aplikacji WhatsApp oraz programu Skype). Lekarz nawiązuje kontakt telefoniczny lub ONLINE z pacjentem w terminie zaplanowanej wizyty. Wystawia e-Receptę dla pacjenta, którą można zrealizować w każdej aptece.

Osoby, które są zainteresowane wsparciem terapeutycznym, poradą psychologiczną oraz sesjami psychoterapeutycznymi i coachingowymi informujemy, iż oferujemy porady oraz sesje także w formie ONLINE (wykonywane za pośrednictwem programu Skype) prowadzone przez naszych wykwalifikowanych terapeutów.

Aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na wizytę telefoniczną lub poradę/sesję ONLINE prosimy o kontakt telefoniczny z Rejestracją pod numerem: 81 752 02 88. Zapraszamy także do rejestracji internetowej na www.centrumzdrowia-leczna.pl i lekarzebezkolejki.pl