Zadzwoń: 81 752 02 88

O NAS

W Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej prowadzimy Poradnię Zdrowia Psychicznego i Zespół Leczenia Środowiskowego, zapewniamy ciągłą, zindywidualizowaną opiekę specjalistyczną, sprawowaną przez zespół specjalistów.

W skład zespołu terapeutycznego wchodzą: lekarz psychiatra, terapeuta środowiskowy, psycholog, psychoterapeuta, pielęgniarka.

Leczenie i terapię prowadzimy w Centrum i w środowisku życia osoby potrzebującej wsparcia tj. u niej w domu.

Osoby, z którymi pracujemy w terapii i leczeniu, wspieramy w wychodzeniu z choroby i podnoszeniu jakości i komfortu ich życia.

JAK POMAGAMY?

    Pomoc świadczona jest w formie:
  • porad psychiatrycznych,
  • porad psychologicznych,
  • sesji psychoterapeutycznych,
  • spotkań terapeutycznych,
  • wsparcia\wizyt pielęgniarki
  • wizyt domowych/środowiskowych.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów. Każde podejmowane przez nas działanie jest indywidualnie dopasowane do potrzeb osoby objętej opieką. Oferujemy usługi odpłatne w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz opiekę środowiskową dla osób tego wymagających w Zespole Leczenia Środowiskowego (NFZ). Prowadzimy diagnozę i leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapię i analizę dotychczasowego leczenia, wsparcie w kryzysie psychicznym, psychoedukację na temat leczenia i objawów zaburzeń w zdrowiu psychicznym, poradnictwo w uzależnieniach. Informujemy o możliwości skorzystania z form dziennego wsparcia i leczenia.

Psychiatra Świdnik prywatnie

Psychiatra prywatnie

Coraz więcej osób cierpi na schorzenia o podłożu psychicznym, które w znaczny sposób utrudniają codzienne funkcjonowanie i podejmowanie ważnych decyzji, a czasami całkowicie je uniemożliwiają. Mogą to być na przykład stany lękowe, trwające dłużej niż 2 tygodnie objawy związane z obniżeniem nastroju (smutek, apatia, utrata energii i chęci do życia, cierpienie, poczucie braku sensu życia, bezradność, myśli samobójcze, poczucie winy, pesymistyczne wizje przyszłości), objawy związane z zaburzeniami lękowymi (ciągły niepokój i lęk, nieprzerwane uczucie napięcia często bez przyczyny, napady lęku w zależności od sytuacji), objawy związane z zaburzeniami snu (bezsenność, zaburzenia rytmu dobowego), zaburzenia związane z relacjami i funkcjonowaniem w życiu społecznym (wycofanie z się ze społeczeństwa, unikanie kontaktów międzyludzkich, lęki przed kontaktami z innymi osobami), objawy związane z zaburzeniami psychotycznymi (halucynacje słuchowe, zaburzenia formy myślenia i postrzegania rzeczywistości, urojenia mające wpływ na błędne postrzeganie rzeczywistości). Któryś z omówionych problemów dotyczy Ciebie? Szukasz prywatnej pomocy psychiatry w Świdniku? Trafiłeś pod doskonały adres! Naszą pomoc kierujemy wszystkim osobom, które cierpią na każde z powyższych zaburzeń psychicznych. W Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej dysponujemy profesjonalnym zespołem doświadczonych specjalistów. Prowadzimy diagnozę i skuteczne leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapię, analizę dotychczasowego leczenia, a także udzielamy wsparcia w kryzysie psychicznym. Ponadto prowadzimy psychoedukację na temat leczenia i objawów zaburzeń w zdrowiu psychicznym i poradnictwo w różnego rodzaju uzależnieniach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wsparcia psychiatry w Świdniku (prywatnie).

Szanowni Państwo,
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu porady lekarskie odbywają się w Centrum także drogą telefoniczną oraz ONLINE (za pośrednictwem aplikacji WhatsApp oraz programu Skype). Lekarz nawiązuje kontakt telefoniczny lub ONLINE z pacjentem w terminie zaplanowanej wizyty. Wystawia e-Receptę dla pacjenta, którą można zrealizować w każdej aptece.

Osoby, które są zainteresowane wsparciem terapeutycznym, poradą psychologiczną oraz sesjami psychoterapeutycznymi i coachingowymi informujemy, iż oferujemy porady oraz sesje także w formie ONLINE (wykonywane za pośrednictwem programu Skype) prowadzone przez naszych wykwalifikowanych terapeutów.

Aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na wizytę telefoniczną lub poradę/sesję ONLINE prosimy o kontakt telefoniczny z Rejestracją pod numerem: 81 752 02 88. Zapraszamy także do rejestracji internetowej na www.centrumzdrowia-leczna.pl i lekarzebezkolejki.pl