Zadzwoń: 81 752 02 88

O NAS

W Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej prowadzimy Poradnię Zdrowia Psychicznego i Zespół Leczenia Środowiskowego, zapewniamy ciągłą, zindywidualizowaną opiekę specjalistyczną, sprawowaną przez zespół specjalistów.

W skład zespołu terapeutycznego wchodzą: lekarz psychiatra, terapeuta środowiskowy, psycholog, psychoterapeuta, pielęgniarka.

Leczenie i terapię prowadzimy w Centrum i w środowisku życia osoby potrzebującej wsparcia tj. u niej w domu.

Osoby, z którymi pracujemy w terapii i leczeniu, wspieramy w wychodzeniu z choroby i podnoszeniu jakości i komfortu ich życia.

JAK POMAGAMY?

    Pomoc świadczona jest w formie:
  • porad psychiatrycznych,
  • porad psychologicznych,
  • sesji psychoterapeutycznych,
  • spotkań terapeutycznych,
  • wsparcia\wizyt pielęgniarki
  • wizyt domowych/środowiskowych.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów. Każde podejmowane przez nas działanie jest indywidualnie dopasowane do potrzeb osoby objętej opieką. Oferujemy usługi odpłatne w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz opiekę środowiskową dla osób tego wymagających w Zespole Leczenia Środowiskowego (NFZ). Prowadzimy diagnozę i leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapię i analizę dotychczasowego leczenia, wsparcie w kryzysie psychicznym, psychoedukację na temat leczenia i objawów zaburzeń w zdrowiu psychicznym, poradnictwo w uzależnieniach. Informujemy o możliwości skorzystania z form dziennego wsparcia i leczenia.

Psycholog Lubartów

Psycholog

Coraz więcej osób zmaga się ze złym samopoczuciem, smutkiem, przygnębieniem i bezsilnością. Często wpływ na to ma szybkie tempo życia, duże wymagania w pracy, odpowiedzialność, problemy rodzinne, problemy relacyjne i wiele innych czynników. Sytuacja jest niegroźna w przypadku, gdy objawy te po jakimś czasie ustępują. Można radzić sobie z nimi różnymi sposobami, np. poprzez spacer, spotkanie i rozmowę z bliską osobą, relaksacyjną kąpiel i wykonywanie czynności, które się lubi i które sprawiają radość. Są jednak sytuacje, w których to nie wystarcza, a niebezpieczne stany emocjonalne pogłębiają się i prowadzą do apatii, wycofania z życia, utraty energii do działania, a nawet depresji. Nie wolno tego bagatelizować i czekać, aż samoistnie minął. Konieczne jest skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologa. Problem dotyczy Ciebie lub bliskiej Ci osoby? Szukasz doświadczonego psychologa w Lubartowie? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej w Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej w Lubartowie. Doświadczony zespół specjalistów pomoże uporać Ci się ze wszelkimi objawami obniżonego nastroju np. apatia, pesymistyczne myśli, trwałe przygnębienie i smutek, brak chęci do życia, brak sensu życia, ból psychiczny. Pomoc psychologiczna Lubartów świadczona jest przez nas w formie porad psychologicznych, porad psychiatrycznych, spotkań terapeutycznych, wizyt domowych /środowiskowych. Przeprowadzamy diagnozę, skuteczne leczenie wszelkich zaburzeń psychicznych, farmakoterapię, analizę dotychczasowych metod leczenia, a także wspieramy we wszelkich kryzysach psychicznych. Dodatkowo prowadzimy psychoedukacje na temat leczenia i objawów zaburzeń w zdrowiu psychicznym.

Szanowni Państwo,
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu porady lekarskie odbywają się w Centrum także drogą telefoniczną oraz ONLINE (za pośrednictwem aplikacji WhatsApp oraz programu Skype). Lekarz nawiązuje kontakt telefoniczny lub ONLINE z pacjentem w terminie zaplanowanej wizyty. Wystawia e-Receptę dla pacjenta, którą można zrealizować w każdej aptece.

Osoby, które są zainteresowane wsparciem terapeutycznym, poradą psychologiczną oraz sesjami psychoterapeutycznymi i coachingowymi informujemy, iż oferujemy porady oraz sesje także w formie ONLINE (wykonywane za pośrednictwem programu Skype) prowadzone przez naszych wykwalifikowanych terapeutów.

Aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na wizytę telefoniczną lub poradę/sesję ONLINE prosimy o kontakt telefoniczny z Rejestracją pod numerem: 81 752 02 88. Zapraszamy także do rejestracji internetowej na www.centrumzdrowia-leczna.pl i lekarzebezkolejki.pl