Zadzwoń: 81 752 02 88

O NAS

W Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej prowadzimy Poradnię Zdrowia Psychicznego i Zespół Leczenia Środowiskowego, zapewniamy ciągłą, zindywidualizowaną opiekę specjalistyczną, sprawowaną przez zespół specjalistów.

W skład zespołu terapeutycznego wchodzą: lekarz psychiatra, terapeuta środowiskowy, psycholog, psychoterapeuta, pielęgniarka.

Leczenie i terapię prowadzimy w Centrum i w środowisku życia osoby potrzebującej wsparcia tj. u niej w domu.

Osoby, z którymi pracujemy w terapii i leczeniu, wspieramy w wychodzeniu z choroby i podnoszeniu jakości i komfortu ich życia.

JAK POMAGAMY?

    Pomoc świadczona jest w formie:
  • porad psychiatrycznych,
  • porad psychologicznych,
  • sesji psychoterapeutycznych,
  • spotkań terapeutycznych,
  • wsparcia\wizyt pielęgniarki
  • wizyt domowych/środowiskowych.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów. Każde podejmowane przez nas działanie jest indywidualnie dopasowane do potrzeb osoby objętej opieką. Oferujemy usługi odpłatne w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz opiekę środowiskową dla osób tego wymagających w Zespole Leczenia Środowiskowego (NFZ). Prowadzimy diagnozę i leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapię i analizę dotychczasowego leczenia, wsparcie w kryzysie psychicznym, psychoedukację na temat leczenia i objawów zaburzeń w zdrowiu psychicznym, poradnictwo w uzależnieniach. Informujemy o możliwości skorzystania z form dziennego wsparcia i leczenia.

Psychoterapia Lubartów

Psychoterapia

Uzależnienia, apatia, stany depresyjne, nerwica, niska samoocena, brak energii życiowej to przypadłości, które dotykają coraz większą liczbę osób nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Na takie stany psychiczne mogą mieć wpływ różne okoliczności i sytuacje np. dorastanie w dysfunkcyjnej rodzinie, kryzys życiowy, trauma, utrata kogoś bliskiego, wejście w dorosłość i wiele innych czynników. Są to bardzo ciężkie schorzenia, które w znaczny sposób utrudniają lub w sposób całkowity uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i radość z życia. Są na tyle utrwalone, że osoba, która ich doświadcza, a także jej najbliżsi (rodzina, przyjaciele) nie są w stanie sobie z nimi poradzić. Wtedy jedyną drogą wyjścia z nich jest psychoterapia. Bazuje ona na specjalistycznych metodach psychologicznych, do jakich należy regularny (indywidualny lub grupowy) kontakt z terapeutą. Osoba przeżywająca trudności i problemy natury psychicznej, poprzez psychoterapię ma uświadomić sobie i zrozumieć mechanizmy i przyczyny konkretnych zachowań i sposobu myślenia, rozwinąć relacje i umiejętności społeczne, zmienić sposób myślenia i radzenia sobie z różnymi zachowaniami i emocjami. Szukasz profesjonalnej psychoterapii w Lubartowie? Dobrze trafiłeś! Centrum Psychiatrii i Terapii Środowiskowej to gwarancja indywidualnej opieki specjalistycznej, którą prowadzą doświadczeni specjaliści, tj. psychologowie, psychoterapeuci i pielęgniarki w gabinecie lub w środowisku pacjenta (jego domu). Udzielamy specjalistycznych porad psychiatrycznych, przeprowadzamy rozmowy, sesje i spotkania psychoterapeutyczne zarówno prywatnie, jak i na NFZ. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty psychoterapii w Lubartowie.

Szanowni Państwo,
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu porady lekarskie odbywają się w Centrum także drogą telefoniczną oraz ONLINE (za pośrednictwem aplikacji WhatsApp oraz programu Skype). Lekarz nawiązuje kontakt telefoniczny lub ONLINE z pacjentem w terminie zaplanowanej wizyty. Wystawia e-Receptę dla pacjenta, którą można zrealizować w każdej aptece.

Osoby, które są zainteresowane wsparciem terapeutycznym, poradą psychologiczną oraz sesjami psychoterapeutycznymi i coachingowymi informujemy, iż oferujemy porady oraz sesje także w formie ONLINE (wykonywane za pośrednictwem programu Skype) prowadzone przez naszych wykwalifikowanych terapeutów.

Aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na wizytę telefoniczną lub poradę/sesję ONLINE prosimy o kontakt telefoniczny z Rejestracją pod numerem: 81 752 02 88. Zapraszamy także do rejestracji internetowej na www.centrumzdrowia-leczna.pl i lekarzebezkolejki.pl